şükela:  tümü | bugün
 • rezalet puanı: 5/10

  binance hesabınızda ki bakiyeyi binance tr hesabına aktararak oradan direk banka hesabınıza aktarım yapabilirsiniz aslında.
 • coin işlemlerinden komisyon alamayan, işlemleri takip edemeyen, sakalını alamayan aracı kurum ve kuruluşların zamanla giderek daha da çirkinleşeceğini gösteren rezaletlerin ilklerindendir.

  tam da bu konuda daha dün açıklama geldi. kirli işlerin ödeme aracı olarak kullanılan ve kimden gelip kime gittiği belli olmayan coinlere nasıl bu kadar güvenip, yatırım aracı olarak kullanabiliyor insanlar anlamıyoruz dendi. yanisi kontrol edemediklerine, sakallarını alamadıklarına deliriyorlar. almak için her türlü pisliği de yapacaklar.
 • maalesef rezalet puanım bir tık düşük olacak çünkü buna cin olmadan adam çarpmak deniliyor. zaten ne geliyor ise başımıza bundan geliyor. temiz işlemini yap kafan yorulmasın işte. kimse kusura bakmasın ama türkler olarak bizim elimizden çıkan hangi sistem sorunsuz çalışıyor?

  edit: durumun içinde bulunan bir arkadaşın bilgilendirmesi üzerine sistemi biz yaptığımız için değil yönettiğimiz için bu durumda olduğunu belirtti.
 • para sanal olunca olabilir tabii ki böyle şeyler. eskiden para denen şey maddi bir değere sahipti, şimdi makineler para üretiyor, bunun da gelecekte gerçek paranın yerini alacağı söyleniyor. benim aklım böyle işlere basmıyor. bizim memlekette herkes her işten anladığı için, sürekli böyle vakalar ile karşılaşıyoruz.
 • çok geçmis olsun. üzücü ve sinir bozucu bir olay. umarım en kısa zaman da çözülür.

  epey para kazandık diyorsun ama paranın güvenliğini sağlayan aracının komisyonuna göz dikiyorsun. ıstiyorsunuz ki kimseye para kazanmasın. açgözlülük bu olsa gerek.
  kriptopara piyasasını bilenlerin btcturk ile işi olmaz diyorsun şikayetler var diyorsun ama gidip btcturk adlı yeri tercih ediyorsun. sanırım bu işi bilmediğini gösterir hem senin hem de size bunu anlatanın.
  tanim açgözlülük.
  rezalet puanım 0/10
  açgözlülük puanım 10/10
 • bankamatik paranızı yutsa gider konuşur, izah eder alırsınız.
  paranızı yanlış hesaba gönderseniz bankaya durumu izah eder yine bir şekilde para alırsınız.

  kripto paranıza biri çökünce gidebileceğiniz hiçbir yer yok ve birileri hâlâ bunun en güvenli, en teknolojik, en verimli yatırım aracı olduğunu iddia ediyor. internette bu tarz olaylar gırla ama insanlar sadece btc değerinin 1'den 30'a çıktığıyla ilgileniyor.

  t: bile bile lades olan rezalet gibi rezalet. geçmiş olsun.
 • kaç tane rezalet başlığı açıldı hala btctürk de diretiyorsunuz. bu şirket borsa değil balina. paranızla alım satım yapıyordur büyük ihtimal.
 • 130 tl kar edeceğim derken 13.000tlden olan yazar arkadaşımızın yaşadığı rezalettir. ne kadar decentralized olduğu söylense de böyle centralized platformlarda çoğu özelliğini yitiren kriptonun acaba bu sıkıntıları ne zaman aşabileceği merak konusu. eğer kripto ile uğraşıyorsanız lütfen kendinize custom bir cüzdan ayarlayın ya da tuttuğunuz coinin resmi cüzdanını kullanın. binance gibi bir platform bile bazen güvenilirliğini yitirebiliyorken btcturk'e güvenmek biraz saçma olur. ek olarak, büyük meblağlarla ticaret yapıyorsanız ufak ücretler için güvendiğiniz platformdan vazgeçmeyin.
 • binance>trbinance>banka hesabı
  binance>papara (max 200 tl komisyon)

  (bkz: geçmiş olsun)