demirören

“Son Birkaç Hafta” Vizyonda

ran-Türk ortak yapımı olan ve İranlı yönetmen Xarovan Eskandari ünlü İranlı aktris Baharak Salehniya ve Türk oyuncuların içinde bulunduğu *Son Birkaç Hafta* filminin galası Laura AVM sinemalarında düzenlendi.

Avm - 2 Ağustos 2018 Perşembe 09:31:30

İranlı Yönetmenin Filmi “Son Birkaç Hafta” Vizyonda

İran-Türk ortak yapımı olan ve İranlı yönetmen Xarovan Eskandari ünlü İranlı aktris Baharak Salehniya ve Türk oyuncuların içinde bulunduğu *Son Birkaç Hafta* filminin galası Laura AVM sinemalarında düzenlendi.

*Son Birkaç Hafta* İran ve  Türk ortak yapımı filmin galasına Antalya protokolü ile , şehirde yaşayan İranlı sanatçılar ve sanatseverlerle geçtiğimiz hafta özel gösterimle buluştu..

Filmin İranlı Yönetmen Xarovan Eskandari “Çok özverili, düşük bütçeli filmimize güveniyoruz ve yakında, İran Türk ortak yapımı olarak Uluslararası Film Festivallerine katılacağız. Buralarda iyi dereceler alacağımıza inanıyoruz” dedi.

Laura AVM’de düzenlenen ve çok sayıda sanatseverin katıldığı Gala gecesi öncesi bol bol fotoğraf çektiren film ekibi, gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi