demirören

Eğlence ve alışverişi tek bir çatı altında "TERRACİTY"

Ünlü Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, Terracity Midpoint’te ‘’Kadınlık Yolculuğunda Beslenme ’’ konulu sohbet toplantısına katıllarak Antalyalı kadınlara sağlıklı yaşam için altın öğütler verdi.

Avm - 19 Mart 2018 Pazartesi 19:50:36

 ‘’Kadınlık Yolculuğunda Beslenme Sohbeti’’

Ünlü Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, Terracity Midpoint’te  ‘’Kadınlık Yolculuğunda Beslenme ’’ konulu sohbet toplantısına katıllarak Antalyalı kadınlara sağlıklı yaşam için altın öğütler verdi.

Eğlence ve alışverişi tek bir çatı altında toplayan Antalya’nın en prestijli alışveriş merkezi Terracity’nin bu yıl 3’üncünü gerçekleştirdiği Sağlıklı Yaşam etkinliğinde Kümeli, bireysel özelliklerin ön plana alındığı ‘’Sentez Diyeti’’ adını verdiği yöntemi, yiyeceklerin vücuda verdiği tepkiyi, organik gıdalar, pre-probiotikler, sağlıklı, zayıflatan çorbalar ve elma sirkesinin mucizevi işlevine dair önemli ipuçları paylaştı.

Antalyalı kadınlar, gazetelerin kadın köşe yazarları ve kadın bloggerların katıldığı ‘’Kadınlık Yolculuğunda Beslenme ’’ konulu sohbet toplantısında ünlü Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli, kadınlara bilgiler verdi. Kadınlara sağlıklı beslenmenin 5 şartı olduğunu; Kişinin genetik yapısı ve yaşam şekline göre tüm besinlerden yeteri kadar tüketmenin, yeteri kadar su içmenin, yavaş yemek yemenin, sürekli olarak fiziksel aktivite içeresinde olmanın ve son olarak en önemlisinin duygusal açlık ile fiziksel açlığın ayrımını yapmak olduğunu söyledi. ‘’Kendi açlığınızın farkında olun, fiziksel açlık ile duygusal açlığınızın ayırımını yapın, duygusal açlıkta unutmak istediğiniz anıları çiğner ve asla doyduğunuzu hissetmezsiniz’’ dedi.

Bu güne  ev sahipliği yapan Terracity AVM Müdürü  Gözde Hoşten ünlü Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Talyan Kümeli’ye teşekkür ederek çiçek verdi ve özel hediye takdim etti. Daha sonrasında  Terracity yöneticileri ve davetliler  katılımcılar Taylan Kümeli  ile  toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirdiler.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi