demirören

Herkes Buradaydı.

Her zaman olduğu gibi gülen yüzü ve esprili tavırlarıyla objektifimize yansıyan Burcu Esmersoy, yeni yayın dönemine NTV’de başlayacağını ve eski kanalına döndüğü için heyecanlı olduğunu belirtti.

Avm - 23 Eylül 2016 Cuma 08:26:31

Burcu Esmersoy Akmerkez’de

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Her zaman olduğu gibi gülen yüzü ve esprili tavırlarıyla objektifimize yansıyan Burcu Esmersoy, yeni yayın dönemine NTV’de başlayacağını ve eski kanalına döndüğü için heyecanlı olduğunu belirtti.

 

Güzel sunucu Akmerkez’deki bir bankada hesap işlemlerini yaptıktan sonra kısa bir alışveriş turu attı.

 

Çiğdem Hitay, Akmerkez’de kısa bir mola verdi

İstanbul cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Çiğdem Hitay’ı Akmerkez’de görüntüledik. Çiğdem Hanım yoğun iş temposuna kısa bir ara vererek geldiği Akmerkez’de, elektronik ev ve mutfak gereçli satan mağazaları gezerek alışveriş yaparken objektifimize yansıdı. Hitay, her zaman olduğu gibi mütevazi tavırlarıyla dikkat çekiyordu.

Irmak Ünal Karabacak’tan Akerkez’de alışveriş turu

Cemiyet hayatının genç temsilcilerinden işadamı Emre Karabacak’ın eşi Irmak Ünal Karabacak da Akmerkez’den alışveriş yapan ünlü isimler arasında yer alıyor. Irmak Hanım, kızının okulda olmasını fırsat bilerek oğlunu da bakıcısına bıraktıktan sonra Akmerkez’deki giyim, ev ve banyo tekstili satan mağazaları gezerek alışveriş yaptı. Irmak Hanım, alış verişin ardından okuldan gelmesine az bir zaman kalan kızını karşılamak için hızlı adımlarla valeye verdiği aracına doğru ilerlerken objektifimize yansıdı.

Yavuz Seçkin’den yeni film heyecanı

Ünlü komedyen ve oyuncu Yavuz Seçkin’e Akmerkez’de rastladık. Son filmi “Yıldızlarda Kayar”ın vizyona girmesinden dolayı oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen Yavuz Seçkin, izleyen arkadaşlarından keyifli ve iyi yorumlar aldığını söylerken izleyicilerin beğenisini ve sayısını çok merak ettiğini söyledi. Çekimlerde rol alan oyuncu arkadaşları ve teknik ekip ile de çok eğlendiklerini söyleyen oyuncu Akermekez’deki giyim mağazalarını gezerek alışveriş yaparken kendisini tanıyanların hatıra fotoğrafı isteklerini de kırmadı.

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi