demirören

Burcu Biricikin Zaferi

17 yaşında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik Yarışmasında 12 finalist arasından seçilen ve Akdeniz’in en güzel kızı seçilen Burcu Biricik, Antalya’nın gururu oldu.

Eğlence - 04 Kasım 2018 Pazar 08:38:37

 

 

17 yaşında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik Yarışmasında 12 finalist arasından seçilen ve Akdeniz’in en güzel kızı seçilen Burcu Biricik, Antalya’nın gururu oldu.

Tanıtım Production Ali Bulut’un düzenlediği Miss Mediterranean güzellik yarışmasında 60 kişilik ilk elemelerde jürinin tamamından en yüksek puanı alarak 12 finalist arasına kalmayı başaran ve 15 günlük kamp süresinde yürüme, zerafet,drama ve dans eğitimi alarak final gecesine hazırlanan Burcu Biricik, Konyaaltı Kent Meydanında düzenlenen Konyaaltı Şenlikleri Kapsamı içerisindeki ve yaklaşık 10 bin kişinin izlediği yarışmada, büyük jüri karşısında da rakiplerine puan farkı atarak 2006 yılında Akdeniz’in en güzel kızı seçildi.

Seçildiği günkü şaşkınlığı ve adının açıklanması ile göz yaşlarına boğulması Antalya basınında büyük yer almıştı. Güzelliği kadar final gecesinde ki performansı ile de herkesin gönlünde taht kuran Biricik, yarışmadaki başarısını katlayarak bu günlere kadar gelmeyi başardı.

Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğan Burcu Biricik. Annesi ve babasının küçükken ayrılığı, Annesinin çalışması nedeni ile Burcu Biricik’i büyüten abisi anneannesinin de o zamanlarda gururu olan güzel yıldız, henüz lisede okurken katıldığı bir tiyatro festivalinde de ödül almıştı.

DİZİ VE REKLAMLARDA OYNADI

Aynı yıl Zen Profilo adlı markanın reklamında oynadı. Yine 2011 yılında Star TV’de yayınlanan 'Muhteşem Yüzyıl' adlı dizede rol aldı. 2012 yılında Usta Kemal ve Düşman Kardeşler adlı dizilerde rol aldı.

Yine aynı yıl Biskrem reklamında oynadı. 2013 yılında ise asıl parladığı dizi olan 'Beni Böyle Sev' adlı dizide rol aldı. TRT 1’de yayınlanan bu dizide Seda karakterine can verdi. Yine aynı yıl n11.com, Molped ve Tudors gibi pek çok reklamda oynadı.

KÖTÜ KADIN TİPLEMESİNE FARKLI BİR BOYUT GETİRDİ

2014 yılında Kanal D’de yayınlanan 'Şeref Meselesi' adlı dizide Kübra karakterine can verdi. Bu dizide başrol oynamadı, fakat baş rol oyuncuları kadar sevilip benimsendi. 2016 yılında ise başrol oyunculuğunu yine Kanal D’de yayınlanan 'Hayat Şarkısı' adlı dizide rol aldı.

ALEYNA TİLKİ’NİN RAKİBİ OLDU

Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü markanın reklam yüzü olan ve 1 milyon TL gelir elde eden Aleyna Tilki'ye yeni bir teklif daha geldi. Tilki, ünlü iç giyim markası Penti'den reklam filmi teklifi aldı. Ancak genç şarkıcı bu fırsatı ünlü oyuncu Burcu Biricik'e kaptırdı.

500 BİN TL'YE BURCU'YA KAPTIRDI

Yaşı nedeniyle kadınsı görünmek istemediği için teklifi düşüneceğini söyleyen Tilki, o sırada markanın oyuncu Burcu Biricik'le 500 bin TL'ye anlaştığını öğrendi.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi