demirören

“Benim Adım Cemil”

Yıldızlar Geçidi Gibiydi

Güncel Haberler - 13 Ağustos 2016 Cumartesi 12:20:29

Konyaaltı’nın yeni eğlence mekanı Cemil, açıldığı günden itibaren müdavimlerini oluşturmaya başladı. Resmi açılışını Cuma ve Cumartesi gecesi yapan Cemil’in açılış gecesinde yıldızlar geçidi vardı.

Uğurtan Sayıner’in yıllar önce TRT ekranlarında yayınlanan Bizimkiler dizisindeki adının konduğu “Benim Adım Cemil” kısa sürede yakaladığı başarının keyfini sürüyor.

Açılış gecesinde Türk sinemasının tanınmış  isimleri Uğurtan Sayıner’i yalnız bırakmadı.  Tecavüzcü Coşkun (Coşkun Göğen) Tiyatronun başarılı isimlerinden Nermin Çiftçi,  dizilerin başarılı oyuncusu ve bir zamanlar Kemal Sunal’ın veliahtı olarak anılan Tosun Paşa lakaplı  Mehmet Kurt,  En Son Babalar Duyar dizisi ile tanınan Gülnihal Demir, Düriyenin Güğümleri dizisininde rol alan Gülçin Özel, Hakan Yıldırım, Aziz Özuysal, Ferdi Altunel, Tolga Öz,  Sanatçı Gökhan Tepe’nin babası Osman Tepe ve çok sayıda sanatçı gecede boy gösterdi.

 

MİSS MEDİTERRANEN GÜZELLERİ

Miss Mediterranean 2016 güzellik yarışmasında dereceye giren güzeller açılış gecesinde yoğun ve yorucu geçen yarışma sonrası Cemil’in açılışında stres attı.

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi