demirören

ANTALYA’NIN EN BÜYÜK 6 KATLI SPOR MERKEZİ KEPEZ’DE AÇILIYOR

Zengin konsepti ile Antalya’ya örnek olacak FITNESS factory Kepez Spor Merkezi, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ile tüm sporseverlere hizmet vermeyi hedefliy

Güncel Haberler - 09 Şubat 2016 Salı 18:51:50

 

 

2009 yılında kurulan ProLife Fıtness&Wellness Clup Lara girişimini daha da ileriye taşımak amacıyla oluşturulan FITNESS factory Spor Merkezi; klasik spor salonları anlayışını yıkarak ‘’Spor Merkezi’’ adı altında farklı bir konsept ile hizmete açılıyor.

Öncelikli hedeflerinin sporseverlerin sağlığını en üst seviyeye çıkarmak,  ardından da ulaşmak istedikleri fit vücudu yaratmak olduğunu belirten FITNESSfactory ekibi, son teknoloji ile üretilen spor ekipmanları, alanında uzman eğitmen kadrosu ile üyelerine en üst düzey standartlarda hizmet vermeyi hedefliyor. 

 Zengin konsepti ile Antalya’ya örnek olacak FITNESS factory Kepez Spor Merkezi, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ile tüm sporseverlere hizmet vermeyi hedefliyor.

2016 yılı kurumsal hedeflerinin Antalya genelinde merkezi lokasyonlarda yeni şubeler açarak ilerlemek olduğunu belirten şirketin kurucu ortaklarından Murat Kutlu, orta uzun vadede ise tüm Akdeniz bölgesine hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi.

Kutlu  “Kepez’de oldukça merkezi bir konumda bulunan FITNESS factory, 1600m2’lik toplam alana sahip olup, çeşitli spor konseptlerinin 6 katta buluştuğu,  yeni nesil spor kompleksi anlayışını en iyi şekilde bünyesinde barındıracaktır. Ayrıca kişiye özel parmak izi güvenlik sitemi ile  giriş gibi özellikler tesisin ayrıcalıklarından sadece birkaçıdır. Açılışa özel inanması güç kampanyalarıyla kurucu üyelere %50 indirimle Aylık 33 TL, aile üyeliğinde ekstra %25 indirimle aylık 25 TL’ye üyelik fırsatı sunuyor. Açılış öncesi bu kampanyadan yararlanan KURUCU ÜYE ler ömür boyu %50 indirime hak kazanıyor.” dedi.

 

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi