demirören

AYRI BİR DÜNYA “Rixos The Land of Legends"

Rixos Hotels grubunun Antalya’da tema park ve otel projesi olan “Rixos The Land of Legends” bütün ihtişamı ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Güncel Haberler - 15 Temmuz 2016 Cuma 14:01:36

Rixos Hotels grubunun Antalya’da tema park ve otel projesi olan “Rixos The Land of Legends” bütün ihtişamı ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Fettah Tamince tarafından hizmete açılan ve mimarisinin yanı sıra hizmet kalitesi ile de her zaman adından söz ettiren Rixos otellerinin son halkası Rixos Wold “Rixos The Land of Legends kısa sürede yakaladığı  başarının keyfini sürüyor.

Muhteşem bir tatil geçirmek için özellikle çocuklu ailelerin tercih edebileceği  tesiste çocukların eğlencesi için en ince detay düşünülmüş durumda. Çocuklar için hazırlanan alanlarda güven içerisinde çocuklar eğlenirken aileler de gün ve gece boyu süren animasyonlar ile tatilin tadını çıkarıyor.

Birbirinden farklı konseptlerde hazırlanan restoran ve barlar en iyi hizmeti sunmak için yarışan personeller ile dolu. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren tesisin restoran ve bar fiyatları Antalya gece hayatındaki bar ve restoranlarla hemen hemen yarış halinde. Hatta bazı fiyatlar piyasanın çok daha altında.

Dev animasyon ekibinin gün boyunca süren gösterileri ile dolu dolu bir tatil yaşamak isteyenlerin tercihi olmaya devam eden  “Rixos The Land of Legends”  krize rağmen doluluk oranı ile de rakiplerine fark atmaya devam ediyor.

 

 

TESİS HAKKINDA


5 yıldızlı otel: 376 oda + 20 suit + 1 suit + 4 bedensel engelli odası (Toplam: 401 oda-804 yatak)
500 kişilik 1’inci sınıf lokanta (2 adet)
250 kişilik 2’nci sınıf alakart lokanta (2 adet)
100 kişilik 2’nci sınıf alakart lokanta (4 adet)
100 kişilik kafeterya (4 adet)
100 kişilik pasta salonu (2 adet)
100 kişilik bar salonu, 100 kişilik toplantı salonu (4 adet)
1000 kişilik konferans salonu
Açık animasyon alanı (açık hava show alanı)
Snack bar, havuz bar, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yunus gösteri havuzu, akvaryum,su parkı (aquapark), Türk hamamı, sauna, masaj odası (10 adet)
Aletli jimnastik salonu (2 adet), bay-bayan kuaför, tenis kortu, satış ünitesi (60 adet)
150 araçlık kapalı otopark, 1000 araçlık açık otopark
Eğlence merkezi: 500 kişilik 1’inci sınıf lokanta, 100 kişilik 2’nci sınıf lokanta, 300 kişilik açık yemek alanı, 100 kişilik bar salonu, 50 kişilik açık bar (3 adet), 200 kişilik açık yemek alanı, 500 kişilik kabare, tiyatro, sinema salonu, açık yüzme havuzu
250 kişilik kapalı sergi salonu (2 adet), bowling salonu, tenis kortu, lunapark, 3d interaktif sinema, elektronik, bilgisayar, ses, ışık gibi teknolojilerin kullanılarak simülasyon, animasyon gibi sanal ortamların yaratılmasına veya gösterilerin yapılmasına imkan sağlayan teknik donanıma haiz ünite (3 adet)
El sanatları atölyeleri (4 adet), yürüyüş parkuru, kreş, satış ünitesi (20 adet), 1500 araçlık otopark

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi