demirören

Her Yer Kadınla Güzeldi

8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamak için düzenlenen eğlencelere katılan Antalyalı kadınların şıklıkları ve güzellikleri adeta göz kamaştırdı.

Güncel Haberler - 09 Mart 2019 Cumartesi 00:07:56

Dünya Kadınlar Günü kutlamaları için Antalya’da eğlence mekanlarını hınca hınç dolduran kadınlar, bu özel günü, tüm zarafet ve güzellikleri ile kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamak için düzenlenen eğlencelere katılan Antalyalı kadınların şıklıkları ve güzellikleri adeta göz kamaştırdı. Bir çok eğlence mekanının kadınlara özel olarak hazırladıkları programlar renkli görüntülere sahne oldu.

Günler öncesinden dolan rezervasyonlar, işletmelerin yüzünü güldürürken, kadınların coşku dolu eğlencelerine ev sahipliği yaptı.

The Marmara Otel’de düzenlenen kadınlar gününe özel gecede Antalya sahnelerinin sevilen sanatçısı Erdinç Karadeniz ve klarnet şov ile Efe, Otelin balo salonunu dolduran konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.  Gecenin sunuculuğunu Antalya’nın sevilen mankenleri Sevcan Kahveci ve Ayça Bölükbaşı yaptı.

Eskici Meyhane, Adres Ocakbaşı, Galatalı restoran, Fosforlu meyhane, Saroz Balıkçısı, Bi Büyük Meyhane, Taşkapı Konyaaltı, Erik Dalı gibi mekanlarda yer bulmak neredeyse imkansızdı.

Eskici Sokak Meyhanesinde ki oryantal şov, mekanın konuklarının da katılımı ile görsel şölene dönüştü.

Adres Ocakbaşının üst katında Anex Tour çalışanları, yoğun ve yorucu geçen bir haftanın stresini atarken yeni sezon için moral depoladı.

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi