demirören

Kaleiçi’nin Gözdesinde Kutlama

Dünya’da Kasım aynın 3’ncü Perşembesi düzenlenen Bojole Etkinliğinin Antalya’da ki durağı Kaleiçi Grace lounge oldu.

Güncel Haberler - 27 Kasım 2018 Salı 07:57:57

 

 

Geçtiğimiz aylarda Kaleiçi’nde hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede Antalya’nın en başarılı işletmecilerinden biri olmayı başaran,  Şule Durmaz Başaran’ın organize ettiği                “Bojole Etkinliği” İş dünyasının tanınmış bir çok simasını bir araya getirdi.

Dünya’da Kasım aynın 3’ncü Perşembesi düzenlenen Bojole Etkinliğinin Antalya’da ki durağı Kaleiçi Grace lounge oldu.

Son Bağ Bozumundan elde edilen taze şarapların tadımının yapıldığı ve adının “Bojole Etkinliği” olarak geçen geceye katılan davetliler,1988 yılından beri Kavaklıdere Şarapları tarafından Primeur adı altında piyasaya çıkan şarabın tadımında renkli görüntüler sergiledi.

Kaleiçi Grace Longe’nun önünde bidonlar içerisinde yakılan ateş ve müzik eşliğinde bu keyifli geceye tanıklık eden davetliler bol bol sohbet etme imkanı da buldu. Antalya cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin bir arada olduğu gecede bir konulma yapan Grace Longe’un güzel ve başarılı işletmecisi Şule Durmaz Başaran, Bojole etkinliği ve taze şarapların tadımı ile ilgili konuklara bilgi verdi.

Dünya’da Kasım aynın 3. Perşembesi aynı anda kutlanan ve büyük ilgi gören bu etkinliğin Antalya’da da düzenlenmesine öncülük eden Başaran,  bu tür etkinliklerin devam edeceğinin de müjdesini verdi.

Tadımın ardından müzik ve ateş ekşiliğinde gönüllerince eğlenen davetliler, geç saatlere kadar mekandan ayrılmadı.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi