demirören

STARBUCKS TERRACITY RESERVE

STARBUCKS TERRACITY RESERVE MAĞAZASINDA KAHVE SUNUMU

Güncel Haberler - 25 Mayıs 2017 Perşembe 08:51:27

Starbucks Reserve konsepti ile dünyanın en özel çekirdeklerini bardaklara taşıyan Starbucks, Terracity AVM’deki yeni mağazasıyla misafirlerine yepyeni bir kahve deneyimi sunuyor. Yeni demleme seçeneklerinden menüsüne kadar farklı bir deneyim dünyası yaratan StarbucksTerracity  Reserve, düzenlediği lansman ile yeni ürünlerini tanıttı.

Starbucks, dünyada nadir bulunan egzotik kahve çekirdeklerinin özel yöntemlerle demlendiği Reserve mağaza konseptiyle kahve severlerle buluşmaya devam ediyor. Türkiye’de 3 ilde yer alan 8 Reserve mağazası ile misafirlerine hizmet veren Starbucks, Terracity AVM’de yeni açılan Starbucks Reserve mağazasıyla artık daha fazla kahve severe ulaşıyor.

 

Kahvenin lezzetini ortaya çıkaran, nüansları göz önüne seren, her fincanda lezzet katan ‘tek fincanlık demleme yöntemi Clover’, Terracity Starbucks Reserve’de de yerini alıyor. Clover, kahvenin tadının da kokusu kadar iyi olması gerektiğinden yola çıkılarak geliştirilmiş; bugün tüm dünyada sadece Starbucks mağazalarında sunulan bir demleme yöntemi olarak, Reserve kahvelerinin tatlarının en yoğun ve mükemmel şekilde deneyimlenmesini sağlıyor.

 

Binlerce rakımdan fincana gelen eşsiz deneyim

Starbucks, kahve uzmanlarının, her yıl kahve yetiştiriciliğinin yapıldığı ülkelere gerçekleştirdikleri gezilerde, 1.000’lerce kahve çekirdeği içinden keşfettikleri bir tutam leziz kahveyi, kahve tutkunlarıyla paylaşıyor. Starbucks dünyasında bu kahvelere Starbucks Reserve deniyor.

Dünyada nadir bulunan kahve çekirdekleri, önce, Reserve kahveler için özel olarak kurulan Washington Seattle'daki Starbucks Reserve Kavurma ve Tadım Salonu’nda, Starbucks’ın 46 yıllık deneyimi sonucunda ulaştığı uzmanlığı ile lezzetleri ortaya çıkartacak şekilde kavruluyor. Daha sonra Reserve’e ve Starbucks’a özgü Clover ile demlenerek kahve severlere ikram ediliyor. 

Terracity Starbucks Reservede Clover’ın yanı sıra Pour Over, Chemex ve Syphon demleme teknikleri de kahvenin profiline ve tercihe göre uygulanıyor.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi