demirören

Sephora TerraCity’den Sezona Merhaba

Sephora, güzellik ve kozmetik tutkunlarını yeni mağaza konsepti ile büyüledi!

Kadın Moda - 14 Nisan 2018 Cumartesi 18:52:49

Sephora, güzellik ve kozmetik tutkunlarını yeni mağaza konsepti ile büyüledi!

 

Sephora TerraCity’den

Sezona Merhaba

 

 

Güzelliğin Kalp Atışı Sephora’nın Antalya’daki ilk mağazası TerraCity’nin yenilenen konsepti, güzellik tutkularını büyüledi. Cilt bakımından makyaja, aksesuardan banyoya kadar uzanan binlerce ürün ve markayı bir arada sunan Sephora’nın TerraCity mağazası açılış partisinde, Ulusal Makyaj Artisti ve Avrupa Pro-Team üyesi Murat Bekler’in makyaj trendleri hakkında sohbeti ve uygulamalarına Antalyalı iş kadınları, kozmetik severler, influencer ve blogger’lar yoğun ilgi gösterdi.

 

‘’Doğru Makyaj Uygulaması nasıl yapılır? , Makyaj Yapmanın Sırları ve bu sezonun trendleri nelerdir?’’ sorularını yanıtlayan Murat Bekler, davetlilerle makyaj yapmanın ipuçlarını uygulamalı olarak paylaştı. Sephora Ulusal Makyaj Artisti Avrupa Pro-Team üyesi olan Murat Bekler; ‘’Makyajda trendleri deneyerek yeni görünüm kazanmak ve yeni renkleri kullanmak için kendinize fırsat tanıyın. Yeni makyaj trendleri aracılığı ile değişime açık olun. Evet, makyaj çok önemli bir nokta ama öncelikle makyajınızın güzel görünmesi için cildinize çok iyi bakın ’’ dedi.

 

Kapak kızı gibi görünmenin zor olmadığını, sadece yüz şeklinin bilinerek doğru uygulama yapılması gerektiğini de vurgulayan Bekler, katılımcılara gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek ‘’makyaj bir resim sanatıdır; yüzünüz ise bu sanatı yansıtacağınız tuval; bu nedenle tuvalinizin temiz ve nemli olduğundan emin olun’’ diyerek makyajın en ince ayrıntısına kadar katılımcılara uygulamalı olarak gösterdi. 

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi