demirören

Antalya İzmir’e Taşındı

Bu yıl 12incisi düzenlenen Türkiyenin önde gelen turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresinde bu yıl 38 ülke ve 48 ilden bin 200ü aşkın firma katıldı.

Magazin - 16 Aralık 2018 Pazar 19:58:06

Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresine Antalya’dan bir çok turizmci akın etti.

Bu yıl 12'incisi düzenlenen  Türkiye'nin önde gelen turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresinde bu yıl 38 ülke ve 48 ilden bin 200'ü aşkın firma katıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ortaklığıyla Fuarİzmir'de düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda, sektörün tüm paydaşları bir araya geldi.

Fuarda bu yıl partner ülke olarak belirlenen Makedonya ve partner il olan Diyarbakır, özel stantlar ve etkinliklerle tanıtım yaptı.

Fuarda seyahat teknolojilerine yönelik tanıtımlar ile, paneller düzenlendi.

Türk Hava Yollarının desteğiyle düzenlenen alım heyeti programıyla dünyanın çeşitli noktalarından sektör profesyonelleri İzmir'de buluştu.

Antalya’dan her yıl olduğu gibi bu senede sıra dışı standı ile katılım sağlayan “Kadir’in Ağaçevleri”  büyük ilgi gördü.

Kadir Kaya’nın yıllardır Olympos’un ve Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan Stand, hemen herkesin uğrak noktası oldu. Standı ziyaret edenler bol bol fotoğraf çekti .

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi