demirören

Antalyanın En İyileri

yeşilçam medya tarafından yılmaz güney adına düzenlenen antalya yılın en iyileri ödül gecesi muratpaşa belediyesi konferans salonunda gerçekleşti.

Magazin - 24 Ekim 2018 Çarşamba 18:14:59

yeşilçam medya tarafından yılmaz güney adına düzenlenen antalya yılın en iyileri ödül gecesi muratpaşa belediyesi konferans salonunda gerçekleşti.

 

katılımın yoğun olduğu geceye ünlü isimlerin yanı sıra siyasetçi , sanatçı , iş adamları , esnaf ve  pek çok birbirinden değerli firmalar katıldı.                  

bu görkemli gece'de 40 farklı kategoride yılın en iyileri ödülleri sahipleriyle buluştu.

                        
beklenen gün yılmaz güney yılın en iyileri ödül gecesi 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından istiklal marşı ile başladı . 

                         
yeşilçam medya yönetim kurulu başkanı köksal selcik açılış konuşması ile devam etti. köksal selçik konuşmasında '' 07 haber gazetesi ve tempo dergisi olarak son dakika ve en güncel haberlerleri tüm antalya halkına ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. bu özel gecemizde bizlerle birlikte olan herkese çok teşekkür ederiz '' açıklamasında bulundu. Hemen ardından 07haber genel yayın yönetmeni erkan aydınses yılmaz güney, 07haber gazetesi, tempo dergisi ve art radyo ile ilgili konuşmalarda bulundu.

                                 

hız kesmeden devam eden bu görkemli gece'de jale elif şimşek'in renkli tennure dansı izleyicilere keyifli anlar yaşattı.   Dansın ardından ödüller sahipleriyle buluşmaya başladı.  Ödüller verilirken sanatçılar barış akte ve ümmü erbil sahne alıp geceye renk kattılar.

 
bu keyifli gece dj ediz çam müzik organizasyonu ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

HABER: 07 MEDYA -

Şeref demirkan 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi