demirören

Fena Yakalandı

Türk Sinemasının ve Tiyatrosunun önde gelen isimlerinden

Magazin - 5 Ekim 2018 Cuma 12:02:03

 

Türk Sinemasının ve Tiyatrosunun önde gelen isimlerinden  davet edildiği Antalya Uluslararası Film Festivaline güzelliği ve sempatik tavırları ile damgasını vurmayı başardı.

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu, aynı zamanda siyasetçi olan Çakıralp, tiyatro sahnesinin yanı sıra, Avustralya'da sahnelenen Yarasa Opereti'nde oynadığı 'Ida' rolüyle adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Türk Sinemasının ve Tiyatrosunun önde gelen isimlerinden Şahnaz Çakıralp davet edildiği Antalya Uluslararası Film Festivaline güzelliği ve sempatik tavırları ile damgasını vurmayı başardı.

29 Eylül – 5 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşen 55. Uluslararası Antalya Film Festivalinde en büyük ilgiyi gören ve mütevazi tavırları ile Antalya halkının gönlünde bir kez daha taht kuran Şahnaz Çakıralp, festival boyunca güneş ve havuzun da tadını çıkardı.

Katıldığı programlardan arta kalan zamanını kaldığı otelin havuzunda geçiren güzel sanatçı, yeni yaşını da Antalya’da sanatçı dostları ile birlikte kutladı.

Sık sık sosyal medya paylaşımları ile Antalya’nın ve festivalin tanıtımına da büyük katkı sağlayan Çakıralp, açılış gününde düzenlenen kortejde de en büyük ilgiyi gören sanatçı olmayı başardı.

Düzgün fiziği ve güzelliği ile sık sık objektifler karşısına geçen  ünlü sanatçı, doğum gününde yaşını soran hayranlarına “43” deyince kısa süreli şok yaşandı. Yaşını hiç göstermediğini söyleyen sevenlerine  “ Sizler gibi Antalya’da yaşamak isterdim. Eğer burada bu muhteşem şehirde yaşamış olsaydım sanırım daha da genç görünürdüm” dedi.

Tam bir Antalya hayranı olan güzel sanatçı, ileriki zamanlarda Antalya’ya yerleşmeyi de düşünebileceğini söyledi.

 

Tanju ALTINAY/MİLLİYET ANTALYA

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi