demirören

Kaş Jackey Boutique Hotel 2 Mayısta açılıyor.

Açılış Öncesi Kutlama

Magazin - 17 Nisan 2019 Çarşamba 14:44:08

Bugüne kadar yaptıkları başarılı işler ile adından sıkça söz ettiren Çevik turizm ve otelcilik sahibi Ahmet Çevik ve Agem İnşaat Mehmet Tok ile Av. Ahmet Delikanlı işletmesinde 2 Mayıs 2019 da Kaş’ta hizmete girecek olan Jackey Boutique Hotel’in kutlaması Antalya’da yapıldı.

Açılış gecesinin onur konuklarından Yeşilçam’ın unutulmaz aktörleri Nuri Alço ve Coşkun Göğen’in de katıldığı kutlamalar Balıkçı İsa ve Bi Büyük Meyanede düzenlendi.

Kaş’ın en güzel konumunda bulunan ve Meis Adası manzaralı Jackey Boutique Hotel, ultra lüks 20 odası ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.  Yakın zamanda 20 odalık kapasitenin 60 odaya çıkarılacağını da ifade eden Ahmet Çevik, otelde konuklar için en ince detayların düşünüldüğünü de söyledi.

ENGELSİZ OTEL

Özellikle engellilerin de düşünüldüğü otel’de, tüm bina engelli vatandaşların kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan istedikleri alana ulaşmasını sağlıyor. Kaş’ın en büyük havuzlarından birisine sahip olan Jackey Boutique HoteHotel, muhteşem manzarası, lüks odalarının yanı sıra damak tadına uygun A la carte restaurantı ile de oldukça iddialı.

Yakın zamanda yine Kaş bölgesinde Engelli vatandaşlar için özel bir proje hazırladıklarını söyleyen Çevik turizm ve otelcilik sahibi Ahmet Çevik “ Engelli vatandaşlarımız için Villalar ve konutlar yapacağız. Burada yaşayacak olan özel insanlar için en ince detayı bile değerlendiriyoruz. Bizim yaptığımız tüm projelerde engelli vatandaşlarımızı her zaman ön planda tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Murat Kalenderoğlu ve Alanya Brand Group tarafından açılışı organize edilecek olan otel, 2 Mayıs gecesi sunacağı görsel şovlar ile de Kaş’a renk katacak.

Açılış gecesinde Türkiye’nin  sevilen sanatçılarından Engin Evin ve jazz gurubunun ardından Dolapdere Big Gang uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir geceye imza atacak.

Açılış’ın 2^nci gününde ise Elvis Presley şarkılarındaki yorumu ile büyük beğeni toplayan Elvis Toygar şov konuklar ile buluşacak.

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi