demirören

Roman Gecesi

Halenur - Fatih Berksu ve Bahattin Minaz işletmesinde yeni konseptin ilk gecesinde konuklarını ağırlayan Çatkapı Meyhane&Bar, düzenlediği roman gecesi ile büyük beğeni topladı.

Magazin - 28 Mart 2019 Perşembe 07:43:43

 

 

Antalya’da uzun yıllardır eğlencenin nabzını tutan Çatkapı’nın  yenilenen konsepti “Yeni  Nesil Meyhane” görkemli bir gece ile açıldı.

 Halenur - Fatih Berksu ve  Bahattin Minaz işletmesinde yeni konseptin ilk gecesinde konuklarını ağırlayan Çatkapı Meyhane&Bar, düzenlediği roman gecesi ile büyük beğeni topladı.

Antalya’da bir dans okulu öğrenci gurubunun muhteşem Roman dansları konuklara uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşattı.

 

Yıllardır gece hayatında fırtınalar estiren Çatkapı, kısa bir süre sonra dekorasyonunu da yenileyerek “Yeni  Nesil Meyhane” anlayışını  da bünyelerine ekledi.

 Kapılarını misafirlerine her gün erken saatlerde açacak olan Çatkapı,,  80 ler ve 90 ların  repartuarı ve alternatif geceler ile eğlencenin nabzını tur-tmaya hazırlanıyor

Saat 24.30’dan itibaren saat 04.00 e dek Sanatçı ve Orkestrası ile bar konseptine devam edecek olan ÇATKAPI, belirli periyodlarla sahnesine Ünlü İsimleri de konuk etmeyi planlıyor.

 

 

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi