demirören

Tanju Altınay Köşe Yazısı

Hayatın Her Yerinde

Magazin - 6 Ekim 2018 Cumartesi 23:40:24

ADALYA VAKFI

Hayatın Her Yerinde

 

Bazıları yalandan da olsa toplarlar 10-15 kişi yaparlar gövde gösterisi. Bazı dernekler Vakıflar vardır, sesiz sedasız görürler işlerini.

Yardımlarını insanların gözüne gözüne sokup, yardım alanları rencide ederek yaparlar reklamlarını.

Oysa ki Adalya Vakfı öyle mi?

Asla değil.

Bugüne kadar burs verdikleri, yardım ettikleri kişileri dernek yönetimi ve üyeleri bilir. Kısaca sesiz ama derinden hedeflerini gerçekleştirirler.

İşte bu gururla geçen 23 yılın ardından Engelsiz Cafe’de geçtiğimiz hafta Adalya Vakfının kutlama kokteyli vardı.

Özel çocukların özel mekanında yapılan 23’ncü Yıl kutlamasında kimler yoktu ki. Eğitime ve yardım etmeye kendilerini adamış, ya da onlara destek veren yüzlerce kişi bu haklı gururu beraber yaşadı.

Adalya Vakfı Başkan Vekili Bilal Köleoğlu’nun ev sahipliği yaptığı geceye Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile birlikte Antalya’nın seçkin insanları da katıldı.

CHP Muratpaşa İl Başkanı Ahmet Kumbul, İlçe Başkanı Hasan Şahin, Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Bahar, Kasaplar Odası Başkanı, Osman Yardımcı, Türkiye Sakatlar Derneği Antalya Şubesi Başkanı Mehmet Karavural, AGİDER Başkanı Figen Sayın, ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz, Antalya İş Adamları Derneği Başkanı Ersen Göksan, Yalçın Şarapları patronu Murat Yalçın, Falezler Reklam ve ANTGİAD üyesi Alaattin Özuzun, İş Adamı Tufan Alpata, Kanal V Genel Yayın Yönetmeni Uğur Törer, Bilem Otel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Onur Bilem, Efe Kuyumculuk patronu İbrahim Efe, Sanatçılar Lara ve İnci Mercan ile Antalya’nın özel çocukları ve aileleri ile çok sayıda tanınmış sima  bu özel güne şahitlik ettiler.

Bu özel günde Vakfın Kurucusu Muratpaşa Belediyesi eski Başkanı Mehmet Manavoğlu ile bağışçılara plaket verildi.

“Hayatın Her Yerinde” sloganı ile yoluna devam eden Adalya Vakfı önümüzdeki günlerde yeni katılımcıları ile burs verdikleri öğrenci sayısını arttırarak diğer dernek ve kuruluşlara örnek olacak.

Başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun. Siz ve sizin gibi dernek /Vakıf kuruluşlara  yeni yetişecek neslin çok ama çok ihtiyacı var.

Hayatın Her Yerinde olmaya devam edin.

 

EĞLENCE DİDO BEACH’te

Daha önce Salda Gölünde düzenlenmesi planlanan ancak, ertelenen Gençlik Festivali dün başladı.

5*6*7 Ekim tarihlerinde Lara Beach Plajlarında bulunan Dido Beach’de kurulan çadırlar ile dolu dolu 3 gün yaşayacak olanları muhteşem konserler bekliyor. Dün Aydilge, Halil Sezai, Gazapizm ,Resul Dindar, Ersan Er, Ayıp Olmaz mı, Kupaile başlayan ve 2. Gün Ece Seçkin,, Can Gox, DJ Suat Ateşdağlı, Pera, DJ Sıla Özbek, Sagopa Kajmer, Taksis, 3 gün Piiz, Zumba, DJ Soydan Ayvaz ve (Resident DJ) ile son bulacak konserlerle Antalya eğlenecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi