demirören

Bahçeşehir Kolejinden Anlamlı Kermes

Bahçeşehir Koleji (Lara) Okul Aile Birliğinin düzenlemiş olduğu ve gelirlerinin tamamının kardeş okul olarak seçtikleri 3 kardeş okulda okuyan ihtiyaç sahibi öğrenciler ile geçim sıkıntısı çeken ailelerine bağışlanacak olan kermese ilgi büyüktü.

Manşet - 27 Aralık 2018 Perşembe 14:48:53
 
 
Bahçeşehir Koleji (Lara) Okul Aile Birliği'nin düzenlemiş olduğu ve gelirlerinin tamamının kardeş okul olarak seçtikleri 3 kardeş okulda okuyan ihtiyaç sahibi öğrenciler ile geçim sıkıntısı çeken ailelerine bağışlanacak olan kermese ilgi büyüktü.
 
Bahçeşehir Kolejine yakın devlet okullarında okuyan ve ihtiyaç duydukları, kıyafet, ayakkabı, kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılmak için Okul Aile Birliği ve Okul yönetimi tarafından da desteklenen kermese Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'da katıldı.
 
Kermesin tüm stantlarını tek tek ziyaret ederek çocuklarla bol bol fotoğraf çektiren Uysal, çocukların ve kermese katılanların sorularını da tek tek cevapladı. 
 
Uysal, düzenlenen bu anlamlı kermesin hedefine ulaşacağını ve  bir nebze de olsa yapılan satışların ihtaç sahibi aile ve çocuklarına destek olacağından duyduğu mutluluğu dile getirirken, Belediye olarak da ellerinden gelen tüm desteği sağladıklarını ve sağlamaya devam edeceklerinin altını çizdi.
 
Yoğun programı nedeniyle 20 dakikalık ziyaret sonunda , okul yönetimi ve çocuklar ile toplu fotoğraf çektiren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, öğretim yılında da başarılar diledi.
 
Tanju Altınay

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi