demirören

Genco ile geçmişe yolculuk

Sanat dünyasının yakından tanıdığı isimlerinden birisi olan ve Antalya’da yaşayan Genco Soncul, geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan Neyhane’de sevenlerine nostalji yolculuğu yaptırdı.

Manşet - 27 Kasım 2018 Salı 07:39:50

 

Sanat dünyasının yakından tanıdığı  isimlerinden birisi olan ve Antalya’da yaşayan Genco Soncul, geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan Neyhane’de sevenlerine nostalji yolculuğu yaptırdı.

Düzenlediği konsept geceler ile adından sıkça söz ettiren Neyhane, geçtiğimiz hafta da sanat dünyasının önemli isimlerinden Genco Soncul ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir geceye imza attı.

Antalya, İş, Cemiyet ve  Sanat dünyasının önde gelen bir çok isminin de katıldığı gecede Genco, en güzel şarkılarını sevenleri için söyledi.

İşletme sahibi Soner Balaban  “Biz bir Beyoğlu meyhanesiyiz. Gelen misafirlerimize Antalya’da Beyoğlu deneyimini yaşatıyoruz” derken yeni İşletme müdürü ve Antalya’nın sevilen işletmecilerinden Çetin Güneri,  farkımızı her zaman ortaya koyuyoruz. Biz gerçek meyhane  kültürünü yaşatıyoruz dedi.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi