demirören

Güzellik Akademisi Açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Zeynep Ateşoğlu Güzellik Akademisi geçtiğimiz günlerde düzenlenen kokteyl ile açıldı.

Manşet - 27 Eylül 2018 Perşembe 09:23:55

 

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Zeynep Ateşoğlu Güzellik Akademisi geçtiğimiz günlerde düzenlenen kokteyl ile açıldı.

Akademinin açılış kurdelesini Antalya Tanıtım Vakfı(ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege, Mikropigmentasyon Eğitmeni Rengin Yılmaz ve akademinin kurucusu Zeynep Ateşoğlu birlikte kesti. Açılış öncesi konuşan Yeliz Gül Ege, bu tarz kadın girişimlerinin, kentimizin ekonomik ve kültürel gelişiminde oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti. Özel Zeynep Ateşoğlu Güzellik Akademisi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı güzellik ve estetisyenlik kursu olarak faaliyet göstereceğini belirten Zeynep Hanım ise “Güzellik sektöründe istihdam yaratmak amacıyla kurulan kursumuzda, kursiyerlerimiz aldıkları belgeler ile sektörde çalışabilecek veya kendi iş yerlerini kurabileceklerdir” dedi. Güzellik uzmanlığı, kalıcı makyaj uzmanlığı, mikropigmentasyon eğitimi, masaj kursu, protez tırnak, ipek kirpik gibi alanlarda eğitim veren Özel Zeynep Ateşoğlu Güzellik Akademisi İstanbul’da faaliyet gösteren Rengin Yılmaz ve Pearlline Kozmetik’in Antalya şubesi olma özelliği taşıyor.

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi