demirören

Manavgat’ta Manuş Baba Rüzgarı

8’nci Uluslararası Motosiklet Festivalinin 3’ncü gününde düzenlenen konserler kapsamında son dönemlerin gözde sanatçısı Manuş Baba sahne aldı.

Röportaj - 13 Temmuz 2018 Cuma 23:23:42

Son dönemde büyük bir hayran kitlesi oluşan Manuş Baba sahne aldığı Uluslararası 8’nci Manavgat Motosiklet Festivali kapsamında hayranlarına mükemmel bir konser verdi.

8’nci Uluslararası Motosiklet Festivalinin 3’ncü gününde  düzenlenen konserler kapsamında son dönemlerin gözde sanatçısı Manuş Baba sahne aldı.

“Dönersen ıslık çal' albümüyle müzik listelerinde en üst sıralara yerleşen Manuş Baba, alanı dolduran binlerce hayranına mükemmel bir müzik ziyafeti yaşattı. 'Yalan' şarkısıyla konsere muhteşem bir giriş yapan Manuş Baba, Nazım Hikmet, Ahmet Arif, Cemal Süreyya gibi şairlerin dizeleri ile Neşet Ertaş, Ahmet Kaya, Nazan Öncel gibi sanatçıların bestelerini seslendirdiği konseriyle seyirciye unutamayacakları saatler yaşattı.

 'Dönersen ıslık çal' albümünden de eserler seslendiren sanatçının 'Eteği belinde' şarkısını seslendirmesiyle alandaki coşku zirveye ulaştı. Alanı dolduran binlerce hayranının eşlik ettiği Manuş Baba, yoğun istek üzerine 'Eteği belinde' şarkısını tekrar tekrar söyledi.

ŞÜKRÜ SÖZEN SAHNEYE ÇIKTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Manuş Baba konseri öncesinde sahneye çıkarak konser alanını dolduran binlerce kişiye festival hakkında bilgi verirken, organizasyona destek veren 120 Motosiklet Kulübüne, Jandarmaya, Polise ve Turset’e teşekkür etti.

Sözen konuşmasında Çocuk İstismarına değinerek, Mecliste bir an önce bu konu ile ilgili en ağır cezaların çıkarılması gerektiğini bir kez daha ifade etti.

8 yıldır düzenlenen ve her geçen sene artan katılım sayısı ile Dünya çapında bir organizasyon haline gelen festival bünyesinde düzenledikleri organizasyonlar için “ Manavgat Halkı her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

Haber Listesi