Bu Duygu Tarif Edilmez

Anne ve babanın en özel anlarından bir tanesi kucaklarına aldıkları yeni doğan bebekleridir. Bu anları ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçısı Yüksel Karaaslan,

Sağlık - 09 Şubat 2016 Salı 11:41:30

Anne ve babanın en özel anlarından bir tanesi kucaklarına aldıkları yeni doğan bebekleridir. Bu anları ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçısı  Yüksel Karaaslan, tarif edilemez bir duygu dediği mesleğinde zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

15 yıl önce hobi olarak  başladığı fotoğraf merakını 5 yıldır Doğum fotoğrafçısı olarak sürdüren Yüksel Karaaslan,en özel anların vazgeçilmezi olmanın haklı gururunu yaşıyor. Özel bir hastanede doğum fotoğrafçısı olarak çalışan Karaaslan, çocuk sevgisinin kendisini  bu günlere getirdiğini söylerken, yaşadığı mutluluğu ve ailelerin sevincini paylaşmanın hiçbir şeye değişilmeyeceğinin altını çizdi.

Güzelliği kadar mesleğindeki başarısı ile de adından son zamanlarda söz ettiren Yüksel Karaaslan, her fotoğraf karesinin  anne ve babanın hayatındaki önemin çok iyi bildiğini söylerken “ Ailelerin mutluğu benim mutluluğum oluyor. Onların gözündeki  sevinç ve bebeğin ilk ağlamasına şahit olmak dünyada değişilmeyecek bir duygu” dedi.

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *

SAĞLIK HABERLERİYazarlarımız