demirören

Çocukların Sevgilisi Marmelat

Çiğdem Dağtekin’in yarattığı “Marmelat” isimli kukla karakteri kısa sürede Türkiye’nin sevgilisi olmayı başardı.

Sinema - 24 Temmuz 2018 Salı 09:21:41

 

 

Çiğdem Dağtekin’in yarattığı “Marmelat” isimli kukla karakteri kısa sürede Türkiye’nin sevgilisi olmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yarışmada 2’nci olması izleyiciler tarafından büyük üzüntüyle karşılanırken, Çiğdem Dağtekin “Bu yarışma Marmelat’ın tanınması için çok önemliydi. Marmelat bu güne kadar hep özel çocukların yanında oldu. Yarışmaya başlarken de öyle 1’ncilik gibi bir hedefte koymamıştık” derken, Marmelat isimli kuklanın adeta kendisinden bir parça olduğunu sözlerine ekledi.

Antalya’da bir çok organizasyonda yer alan ve sosyal sorumluluk projelerinde özel çocukların yanında olmaktan ve onlara hoş saatler geçirmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Dağtekin, “ Çocuklar Marmelat’ı çok ama çok sevdi.  Onu bir kukla olarak görmüyorlar. Adeta oyun arkadaşları”

Yakın zamanda yeni projeler için kolları sıvayan Çiğdem Dağtekin,  gelen Televizyon reklam teklifleri için de “ Biraz daha zamana ihtiyacımız var. Yeni karakterler hazır olduğunda teklifleri değerlendireceğiz” dedi.

Marmelat ile birlikte çocukları ziyarete giden Dağtekin, gösterilen ilgiden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade etti.

 

 

Yıldızlı Alanları Doldurunuz *