şükela:  tümü | bugün
 • antalya'ya için arayın söyleyeyim.
 • nazilli için yazın fransızlar ve volkswagen için yönlendirebilirim...
 • pense ve tornavidanız varsa en güvenilir tamirci sizsiniz. açın youtube'u izleyin. binlerce tamir videosu var. ortalama zekaya sahip her yetişkin birey evdeki hemen hemen her arızayı youtube videolarını izleyerek onarabilir.

  not: önceliğiniz iş güvenliği olsun. elektrikli ev aletleri tamirinde fişi çekmeyi, priz gibi sabit bağlantılı elektrikli aletlerin tamirinde sigortaları kapatmayı, kontrol kalemi ile elektrik var mı yok mu diye kontrol etmeyi, kombi tamirinde gazı kesmeyi unutmayın.
 • kayseri için liste veriyorum.

  ağırlıklı olarak renault olmasına rağmen bazı araçlarada bakıyorlar. işleri garantilidir. fiyatlar net ve piyasadan bir miktar fazladır. fakat olmayan bir arızaya iş yapmaz, olan arıza kesin çözülür.
  yer: oto nebi şeker, 60. sk. no:7, 38080 kocasinan/kayseri

  rot balans ön düzen vb. işler için ise işçiliği kalitesi olsun pro garage adem usta yeni sanayi sitesi 5. cadde 6154 sokak no:06, 38060 kocasinan/kayseri

  iphone grubu için ise nar iphone servis fevzi çakmak, sivas blv. no:81/d, 38020 kocasinan/kayseri
 • ankara için size çok sağlam bi elektrik ustası söyleyeyim şaşmazda... karaoğlu elektrik... daha önce de yazmıştım bi yerlere, henüz gidip de teşekkür etmeyen çok azdır. kaportacı boyadı, mekanikçi bi sürü tanıdık olmasına rağmen bi tek bu adama kefil olabildiğim için buraya yazabiliyorum.
  çünkü işini iyi yapan, insanı kazıklamayan, düzgün tipler her daim desteği hak ediyor.

  gidince ilyas ustama çok selam söyleyin:)
 • istanbul için, eğer aracınız bmw, mercedes, range veya bu tarz bir araçsa, cem servis. özellikle avrupa yakasında oturanlar için işini temiz ve ucuza yapan bir usta hakkı usta. cevizlibağ metrobüs durağına da çok yakın dolayısı ile aracı bırakıp akbil ile devam etme imkanı da tanıyor. yanında starbucks falan da var oturup beklemek isterseniz. iletişim ve adres için link .

  not: gitmeden yoğunluk durumuna göre randevu alırsanız sizin için de iyi olur.
 • (bkz: kapanmaya yalnız girmenin olumsuz sonuçları)
  eğer brazzers tadında bir tamir isteyen olursa ellerimi kirletmeyi düşünebilirim..
 • benim. hızlı öğrenme kabiliyetimle birlikte elim beceriklidir. mühendis olmanın verdiği bazı temel bilgiler getirisiyle de birleşince pek çok beyaz eşya telefon ve minik araba problemleri tamirinde bulundum.

  ayrıca parça çalmak gibi huylarım da yoktur. bir kaç övgü yeterlidir.
 • 2010 yılından beri gittiğim opel, bmw, mercedes ve audi bakan ama diğer araçlardan da anlayan erdal usta (erdal oto) akınal sanayi sitesinde no:4'te. geleni düdüklemeye çalışmaz ve işinin ehlidir. garantisi biten her aracımı kendisine götürdüm, asla pişman olmadım. gitmeden önce aramanızı tavsiye ederim her gittiğimde elbet bekleyen birileri oluyor işlem yaptırmak için.
 • ankara için oto tamirci tavsiye isteyenler yeşillendirsin.