şükela:  tümü | bugün
 • vardır böyle bir şey. seksilikti, gözlerdi, karakterdi hepsinin hikaye olduğu gerçeği.
 • ön elemede doğru olabilecek önerme
 • doğru ama eksik gerçeklik. güzellik, fizik ve verebiliteye bakıyorlar. yani öyle diyor biraderler.
 • yoktur böyle bir şey.
  kendi adıma konuşacaksam, zeki, farkındalık sahibi, kendi bilincinde düşünebilen, bana bir şeyler öğretebilecek bir kadın, sırf seksi olmak için bronzlaşıp estetik ameliyat kasan bir kadından her zaman daha tercih edilir gelmiştir.
 • sadece değil, ama bakıyorum ne yalan söyleyeyim.
 • su götürmez gerçektir.
 • erkeklerin güzelliğe baktığı gerçektir ama sadece güzelliğe baktığı diyorsan orada dur.

  geri zekalı erkeklerin sadece güzelliğe baktığı gerçeği dersen belki anlaşabiliriz.
 • kadınların cüzdan kabarıklığına bakması kadar normal olan durumdur.
 • dışını begenmediginiz kimsenin içini merak etmiyorsunuz. oysa çöp kutusunun da dışı çiçekli, böcekli, pempiş içiyse malum pislik dolu.
 • bakmıyorum desem yalan olur. sadece hoşlanmak ya da arzulamak yetmiyor. bir canlıyı bırak, insan güzel bir manzaraya baktığı zaman bile mutlu oluyor. eğer bu bir kadın ise güzellik, seçimi etkileyen en önemli faktörlerden biri oluyor.

  şahsım olarak hiç hoşlanmadığım, etkilenmediğim bir kadınla konuşma zahmetine girmem. bu ego ya da kibir değil. ben sadece beğendiğim bir kadınla şansımı denerim. o yüzden bir kadınla konuşurken ilk görmek istediğim yüzü, gözleri ve elleridir. insan herkese yalan söyleyebilir ama kendisine asla!

  beğenmeye çalışmak yada ne bileyim sohbeti güzel diye onunla devam etmeye çalışmak gerçekten yorucu oluyor. güzel olupta bok gibi huyu olan feminist takılan yada ben kidinim kindi iyiklirimin istindi diribiliyirim diyenlere hiç yaklaşmıyorum. hatta ayaklarım götüme değecek şekilde kaçıyorum.

  edit. kadın çok güzeldir, fiziği muhteşemdir. boyu, saçları, elleri, memeleri, bacakları insanı kendinden geçirir ama gözler, eğer o gözler de sevgi yoksa derinlik yoksa o kadın sadece cinsel bir objedir. mesela çoğu arkadaşım evlenmem için sürekli birilerini bulur.. yav arkadaşım o kıza baktığımda zerre bir etkileşim olmuyor. sana nasıl boş boş bakıyorsa bana da aynı şekilde bakıyor. duygu, derinlik, sevgi, merhamet, aşk hiç bir bok yok. haa gidip bir ineğin gözlerine bakmışım ha o kızın gözlerine. gelin ikisi arasında ki 7 farkı bulalım, ben bulamıyorum.

  bakışlarında anlam ve gerçekten aşk olan toplasan en fazla bir ya da iki tane gördüm. bir tanesi o kadar derin ve içten bakmıştı ki belki aradan 15 sene geçti hala o bakışları aklımda, unutamadım. şuan evli olmasa ve geçmişe dönebilsem gider nikahı basardım. işte o zamanlar bunun farkında değildim. böyle kadınların hep karşıma çıkacağını sanıyordum. öyle derin ve anlamlı bakan bir kadın, insanın hayatına çok girmiyormuş. malesef acı bir tecrübe ile biraz geç anladım.

  ben kendimi meme konusunda kontrol edemem. tam bir meme delisiyim, seks yapmam sabahtan akşama kadar memelerini öper, ısırır, oynar, tekrar öperim ve hiç sıkılmam. bir kadının gözleri ve elleri işte bu iki seçenek bir kadında baktığım en önemli şeyler.. öyleki memeleri o kadar sevmeme rağmen memelerini 3. belki 4. plana atarım.

  özetle dolu dolu bakan sıradan olan bir bedeni, boş boş bakan gözlere sahip mükemmel bir bedene tercih ederim. iş sadece gözlerle de bitmiyor. o kadının elleri de önemli hem de çok önemli.. doğal, bakımlı, narin, incecik parmakları olan. mavi mavi damarları görünen, süt gibi beyaz bir kadın eli dünyaya bedel. o sevgi dolu kocaman gözleri ile sana bakarken, alacaksın elini sıcacık avuçlarından öpeceksin.

  aşk mı ancak bu tarife uygun bir kadın olursa gerçek aşk olur, onun dışındakiler sadece çaresizlikten gelen ilişkilerdir. bir gerçek var ki onu hiç söylemiyorum. insan her zaman hayalinde ki kadına aşık olmuyor.

  çok uzattık, bir kadının yüreğinin güzelliği yüzüne yansısın. çok şey mi istiyorum.