şükela:  tümü | bugün
 • sapık ağır olmuş da enayi demek lazımdı. tek kadına anca meriçler bağlı kalır. hanımların küçük dünyalarını anca meriçler dev aynasında görür. zeki erkek her çiçekten bal almaya bakar. nokta.
 • erkek çeşit seviyormuş. adam gibi nazik seviyeli yakışıklı anlayışlı erkeklerden etrafınızda olup sizinle ilgilenilmesini istemez misiniz kızlar? biri kahve pişirsin diğeri size kitap okusun diğeri dertlerinizi dinlesin... dimi? valla bence kadın da çeşitlilik sever de seçenekler/imkanlar kısıtlı yani. hocayı aydınlatalım
 • akla şu hikayeyi getirir;

  bektaşi camiye gitmiş...
  hoca konuşuyor; "şarap içenler öbür tarafta her türlü cezayı çekecek, şarap içmeyenler her türlü sefayı sürecek. hatta her birinin emrine 40 huri verilecek. huriler de çok güzel olacak. şarap içenlerin ise içtikleri her şişe şarap, sirat köprüsünden geçerken boyunlarına asılacak!"

  bektaşi dayanamayıp seslenmiş; "hoca efendi, şişeler dolu mu olacak boş mu olacak?"

  hoca gürlemiş; "bre zındık, sen dolu şişelerle öbür tarafı meyhane mi sanırsın!?"

  bektaşi itiraz etmiş; "peki hoca, adam başı 40 huri ile sen öbür tarafı kerhane mi sanırsın?"
 • (bkz: kim la bu)
  kadınla cinsel birlikteliğin maksadını doymak olarak gördüğü için zaten islamla alakası yoktur. asr-ı saadette ehl-i suffe hiç evlenmemiş, bırakın bir kadını, hiç bir kadınla hayatları boyunca birlikte olmamıştır. peygamber efendimiz de kendilerinin tüm giderlerini karşılamıştır. bu adama göre ehl-i suffe sapıktır o zaman.

  sabah erken kalkan şeyh olmuş amk.
 • fiziksel olarak bir kadına bir erkeğin yetmesi imkansızdır
  kadın bir gün içinde defalarca orgazm olabilir ama bir erkeğin orgazmı sayılıdır